Postovani! Pre dve godine sam radila kolposkopski pregled i tada mi je doktor rekao da imam polip na grlicu materice ali zbog dubljeg korena uputio me u bolnicu da mi to tamo uklone, zbog nekog straha ja to nisam ni dan danas odradila. Zanima me da li to moze nesto da se iskomplikuje i koliko je neophodno taj polip da uklonim?

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      U veoma malom procentu može da se razvije kacinom na bazi polipa. Svakako je u pitanju promena koja ne treba da bude tu te ju je poželjno ukloniti. Eventualno možete imati uporne infekcije