Postovani molim za savet! Sa zadnjom menstruacijom sam primetila da mi se pojavilo mleko iz obe dojke bila sam kod lekara i receno mi je da se u slucaju nekog stresa i dizanja teskog to desava! Da li je to tacno i da li treba da me to zabrinjava posto nisam trudna, a planiram, a imam vec jedno dete? Menstruacije su mi redovne. Molim vas da mi pomognete! Hvala

    Odgovoreno: 28. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se uradi pregled dojki, uz i odredi nivo prolaktina. Potom će vam endokrinolog ili ginekolog reći šta dalje. Svaka tečnost iz dojki a da nije mleko u toku dojenja zahteva dalja ispitivanja