Postovani, javljam se, jer sam u nedoumici zbog kasnjenja menstrualnog ciklusa. Vec duze vreme mi je ciklus neuredan, zadnju menstruaciju sam imala 17-og avgusta, pre par dana odradila i test trudnoce, rezultat-negativan. Da li je u pitanju pocetak klimaksa ili. . . . Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 25. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Niste naveli koliko vam je godina, tako da vam ne mogu reći o čemu se tapravo radi. Koliko dugo su vam neuredni ciklusi? Kako su neuredni (češći, ređi, oskudniji, obilniji,. . .) . Svakako bi najbolje bilo da se javite na pregled