Molim vas za savet u vezi plodnih dana, posto planiram trudnocu pa me interesuje da li mi uredjaj maybe baby moze pomoci u odredjivanju plodnih dana i koliko je pouzdan. Imam redovan ciklus, na oko 28 dana, nekad bude dan, dva gore dole, ali je uvek redovan. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Mišljenja su podeljena po pitanju maybe baby. Ima dobru fiziološku osnovu ali ili ne tumače svi pravilno rezultate ili ipak nije doboljno precizan. Ostaje vam, da pokušate, ali vodfite računa i da to treba da bude zadovoljstvo a ne obaveza ili posao. Bitno, je i da budete dovoljno opušteni i neopterećeni