Uradila sam doble test i doktor mi preporuquje da uradim analizu plodove vode dali ima sanse da mi ta analiza izlazi uredna mislim dobro da nema beba nikafi bolesti iako mija analiza doble testa krvi izasla lose 1-54 unapred fala

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Double test je samo skrining. Na osnovu tog nalaza se pravi selekcija -koja žena je kandidat za invazivnu dijagnostiku. Moguće je da nalaz genetske analize bude sasvimm uredan ali bi svakako trebalo da ga uradite