Pozdrav! Imam nekoliko pitanja za vas. Radila sam papa test i rezultati su papa ii, vaginalni sekret iii (masa bakterija) . Doktor mi je dao macmiror vaginalete, i stavljam ih ujutru i uvece 6 dana. Da li se ta masa bakterija mze brzo i lako sanirati ili ce mi trebati vremena da bih se izlecila? Pritom imam kondilome, prosle godine sam ih spaljivala i posle nekih 6 meseci opet su se pojavili, kako da ih se resim? Hvala unapred i pozdrav!

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Dužina lečenja je individualna. Takođe je bitno koje su bakterije u pitanju što analiza vaginalnog sekreta ne precizira. Kao kontrolu uradite vaginalni bris. Takođe postiojanje kondiloma može to da oteža