Postovani imam nedoumicu zapravo zadnju menstruaciju sam imala 28. 06bila sam kod ginekologa na vaginalnom ultrazvuku mi je video ciste na oba jajnika. Zanima me dali moze doci do greske zapravo da to bude trudnoca? Pitam vas ovo zato sto nemam nikakvih tegoba niti bolova. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 11. 09. 2012.
    • Poštovana,
      S obzirom da je ciklus bio u junu mesecu verovatnoća da se promaši trudnoća na uz pregledu ne postiji. Ukoliko imate ciste na jajnicima ne morate imati tegobe. Tek velike ciste mogu dati određene tegobe. Ukoliko i dalje imate nedoumice po pitanju trudnoće uradite bhcg