Imala sam nezasticene odnose sa deckom u toku prethodne menstruacije, tacnije od 13 avgusta do 17 avgusta. Dobila sam sada 7. Septembra ali mi je trajala 2 dana, i posle 3 dan mi se pojavila menstruacija u crnoj boji. Inace su mi u poslednje vreme, slabije menstruacije. Da li mozete da mi kazete do cega je to? Da li je do prehlade, trudnoca ili mozda bakterije neke? Molim vas za pomoc

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite na pregled i uz kada će se eventualno odrediti koja dalja ispitivanja treba da uradite. Ukoliko je ciklus ranije trajajo duže a sada se skratio postoji mogućnost da se radi o hormonskom poremećaju, moguća je trudnoća.