Poštovani (a) , nalazim se u 38. Nedelji trudnoće (druga trudnoća po redu) , nosim devojčicu. Imam 33 godine i dobrog sam zdravlja. U mojoj, i u porodici mog supruga niko iz bliže rodbine nema problema sa bubrezima i bešikom. Na zadnja 4 pregleda ultrazvukom kod bebe je ginekolog sva 4 puta konstatovao da je bebina bešika ˝puna˝. Rekao je i to da su bubrezi dobro razvijeni. Molim vas, o čemu tu može da se radi, zašto se bešika ne prazni, imamo li razloga za zabrinutost? Unapred hvala. Pozdrav od porodice đorđević

    Odgovoreno: 17. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da pitate svog ginekologa da li su bubrezi bebe u redu, da li postoji proširenje mokraćnih puteva, da li je dovoljna količina plodove vode. To što je navedeno da je bešika puna nije dovoljna informacija