Poštovanje kako muškarac ne zanimaju me općenito ženski problemi i ne razmišljam o otme pa tako niti nemam pojma. . . Sa curom sam već nekoliko godina u vezi i normalno kao i većina drugih ljudi, sexamo se (čak možda i veše nego drugi ljudi) . Ugl imali smo odnos u noćnim satima, da bi rano u zoru cura otišla na wc i vrativši se rekla da joj je nešto izcurilo iz vagine a da to nije "njeno". Kako nisam 100% siguran da li sam svršio ili ne, zanima me u slučaju da sam ipak svršio u nju - da li je normalna ta pojava ili je to nešto nenormalno? S time da do sada nekoliko puta već nisam 100% bio siguran da li sam svršio ili ne i do sada se uvijek pokazalo za zanjela nije. Da li po reakciji njena tijela možemo znati da li sam svršio u nju ili ne, tj ako jesam kolika je vjerojatnost da će ostati trudna. Još samo. . . Dali preporučate uzimanje tablete "za dan poslije"? Hvala i lp

    Odgovoreno: 01. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Da moguće je da se radi o ejakulatu. Verovatnoća za trudnoću postoji a stepen iste zavisi od faze ciklusa (i nekih drugih faktora) , ukoliko sada trudnoća ne bi bila željena pametnije je da koristite postkoitalnu kontracepciju ali bi se ubuduće trebalo opredeliti za neki trajniji metod kontracepcije, s obzirom na to da ova prethodna nije preporučljiva više od dva puta godišnje.