Imam bolove na desnoj strani stomaka i povecan sekret prosle nedelje sam imala nepodnosljiv svrab zanimame da li je to neka infekcija ili mi je moyda ima veye sa porodjajima inace u braku sam 7god imam 2 deteta rodjena na carskom rezu posle drugog carskog reza imala sam probleme rana mi je nakon osam meseci zagnojavila i morala je da se ponovo otvori cedili su je dve nedelje svakog drugog dana i zasili nakon 4 meseca je ponovo doslo do istog ponovo su je otvarali i iseli neko parce mesa ja se nerazumem ali mislim da je bilo trulo nakon toga su me yasili i isla sam na previjanje svakog drugog dana rana nije uopste yarastala na svakom previjanju je bila ista dok jednog dana na gaz nije bio mali koncic zute boje posle toga rana se yatvorila za tri dana da li je moguce da jos uvek moze nesto da se desava sa ranom ili je ovo sasvim nesto drugo /molim vas odgovori te mi strasno se bojim lekara. Da li moram do ginekologa ili je to mozda normalno. Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 07. 2012.
    • Poštovana,
      S obzirom da je porođaj bio pre više meseci (rekla bih tako na osnovu ovog što ste naveli) ne verujem da je problem vezan sa istim. Svakako bi trebalo da se javite na pregled kako bi promena bila adekvatno tretirana