Imam 14 godina, menstruaciju sam dobila u 4. Razredu sa 10 godina. Od petog razreda menstruacije su redovne. Cula sam za orgametril tablete. Kod ginekologa nikad nisam bila. Putujem 11. 08. Na more, a menstruaciju bi trebala da dobijem od 08-10. Ineteresuje me da li smem da koristim tablete (orgametril) radi pomeranja ciklusa ili moram da posetim lekara? Nadam se vasem odgovoru. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 17. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #102420

    • Da li mogu da se koriste orgametril tablete vise puta u toku godinu dana? Koristila sam ih jula kada sam isla na more i sada bih opet koristila na jedno sedam dana zbog exkurzije. Imam 17 godina.