Postovana, vidim da ste mi odmah odgovorili na pitanje, pa sam htela samo jos nesto da vas pitam dok ne odem kod ginekologa. Rekli ste da da je u pitanju verovatno hormonski status poremecen u vezi menstruacije ako se secate sta sam vas pitala ranije. Mene zanima koji hormoni mogu da budu u pitanju-posto sam htela da vam kazem da inace imam hipotireozu i idem redovno na kontrole, i pijem letrox. Znaci kod mene je problem sto imam oskudno krvarenje i jos plus malo i traju 3 dana. Hvala

    Odgovoreno: 17. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da proverite i polne hgormone. Inače bilo koji poremećaj funkcije štitaste žlezde može doveti do poremećaja ciklusa. Moguće je da je potrebno promeniti i dozu letroxa, npr.