Molim vas da mi odgovorite koja je to tableta koja se pije za pomeranje menstrualnog ciklusa i da li je preporucljiva posto planiram g. O a ne bih zelela da na moru dobijem menstruaciju. Imam 46 godina

    Odgovoreno: 13. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Morate se javiti prvo ginekologu na pregeld pa tek onda dobiti traženu terapiju (ukoliko je sve u redu na pregledu) . Data terapija se ne može uzimati samoinicijativno niti se ordinirati preko interneta