Da li sam trudna? Dobijam redovno menstuaciju ali u maju je bila jako slaba, sve osim te su bile jake cak i u junu. Polovinom juna sam osetila grceve u stomaku, imala sam mucnine, spavalo mi se. Imam utisak kao da mi je malo porastao stomak. Radila sam test bio je negativan. Ako je trudnoca ne znam da li sam zakasnila za kiretazu? Izvinite ako sam trudna da li bi mogla da otklonim trudnocu lekovima i da uradim pregled kod vas. Ne znam koja je cena pregleda kod vas. Jako mi je hitno i bas sam zabrinuta jer dobijam redovno a imam simptome trudnoce. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 13. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Lekovi za prekid trudnoće nisu registrovani u ovoj zemlji. Legalan prekid trudnoće se radi do 10 nedelje a za sve nakon toga se morate javiti na kliniku, na tzv etički komitet. Svakako bi trebalo da uradite uz pregled