Postovani, imam 17 godina i nisam nikada imala sexualne odnose. Medjutim, imam decka vec duze vreme, i on je jednom prilikom mene umazao predsemenom tecnoscu tu gde je ulaz u vaginu, ali preko pantalona, bila sam obucena. Medjutim, meni menstruacija kasni 5 dana. Da li je moguce da sam trudna, da je ta predsemena tecnost nekako prosla? Nemam nikakve simptome trudnoce. Isla sam na depilaciju prepona toplim voskom, ako ima ikakve veze i pijem sinaclinin 3x1, zbog infekcije i upale uha. Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatnoća za trudnoću ne postoji (ne na taj način) . Kašnjenje može da nastane i zbog prehlade, ali ako potraje ipak se javite ginekologu na uz (sa punom bešikom, s obzirom da navodite kako niste imali odnose)