Postovani! U brku sam vec par mjeseci i nisam imala sexualni odnos. U brak san usla nevina i sada imam veliki strah od toga. Obcenito imam strah od bola, tako kada je sex u pitanju citavo ti jelo se pocinje tresti, znojiti, dobijam kao neki vid panike. To mi je postao veliki problem u braku koji ne mogu rijesiti. Bila sam kod ginekologa i slusala pricu kako je to sve normalno. . . . . Meni treba vasa pomoc molim vas nemojte mi reci da potrazim savjet psihologa, ginekologa jer vjerujte da nista ne pomze. Ima li nacin da defloracija ne boli, da sam taj akt bude malo manje ne ugodan, imaju li kakve tablete, nesto bilo sta, vjerujte da sam ocajna, kakav god nacin bio, pokusala sam sa tabletama za smirenje ali nepomaze, ima li drugi nacin bilo kakav lijek. . . .

    Odgovoreno: 12. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Defloracija nije obavezno bolna. Verujem da je vaš problem više vezan za predubeđenje koje imate da je to nešto izuzetno neprijatno i bolno. Nije nešto što se u potpunosti ne oseća ali svakako ne bitrebalo da to radite hirurškim putem