Porodila sam se pre 3 meseca prirodnim putem, radjena mi je epizotomija. Bila sam juče na ginekološkom pregledu i dr mi je rekla da imam granulom na ulazu u vaginu i da sam iscepana iznutra tj da i unutra imam granulome. Dala mi je uput za betaniju. Zanima me kako će mi odstraniti to, da li će da boli i da li ću ići kući odmah posle toga jer nema ko da mi čuva bebu i koliko traje odstranjivanje? Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Obično je u pitanju ambulantana intervencija ali po prestanku dejstva anestetika sigurno ćete imati makar nelagodnost. Kako će se intervencija raditi i koliko ćete ostati u bolnici zavisi od protokola te kuće