18. 06. 2012. Samoperisana i izvađena mi je materica. Molim vas da mi kažete da li je moguče sada da dođe do vanmaternične trudnoče i koje vreme treba da prođe da se ponovo može imati seksualne odnose. Unapred zahvaljujem!

    Odgovoreno: 10. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko su materica i jajnici izvađeni nije moguća trudnoća. Što se odnosa tiče o tome morate da se konsultujete sa svojim operatorom kada odete na kontrolu za mesec dana, to zavisi od stanja rane