Je l' moze da skodi plodu ako sam trudna vec 15 dana, pila sam lorazepam, mozda 5 tablete, po 1 miligram. Ali po pola tablete, nisam pila svakog dana. Doktor mi je rekao, da moze da skodi bebi vidu i sluhu. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 07. 2012.
    • Poštovana,
      U ranoj trudnoći (u prvih 6 nedelja) svi štetno faktori deluju po principu sve ili ništa. To znači da će ili dovesti do spontanog pobačaja ili najverovatnije neće uraditi ništa. Svakako, ukoliko je to željena trudnoća javite se u genetsko savetovalište