Postovanje moje! Imam jedan problem sa menstruacijom, imam 24 god jos uvek nisam dobila mens. Ni jedan put, ne znam ni kako izgleda to. . . Ponekad imam bol sa desne il leve strane stomaka osecaj kao da me bocka il me presece nesto i nista vise. Jako me je strah ici ginekologu jer uglavnom cula sam da uzimaju vaginalni sekret za ispitanje a ja sam nevina. . . Jako sam zabrinuta jer ne znam sta da radim i jako me brine sta bi moglo biti sa mnom, molim odgovorite najbrze sto je moguce. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #102064

    • Postovanje i sa moje strane, hvala vam puno sto ste odgovorili na moje pitanje. Znam da je neophodan pregled. . . Ali da li se moze uraditi i nevinim devojkama pregledi kao sto su vaginalni brisevi i itd. Nekako sam najmanje informisana o ginekoloskom pitanju. . . . Odgovorite mi molim vas. . . Na koji nacin mogu da se lecim a da nema veze sa nevinoscu (da se ne oduzima nevinost) ?