Postovani, zanima me, s obzirom da sam pred udajom a da nijesam bas upucena na koji nacin mogu da se iskontrolisem, ja i buduci suprug da li je sve u redu sa nama, zbog potomstva, meni je prosle god dr na pregledu rekla da je sve u redu ali da imam naduvenu besiku, da li to sta utice i da li se to sanira kako

    Odgovoreno: 06. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Nije mi poznata pojava naduvene bešike. Ukoliko je rečeno da je ginekološki sve u redu ne bi trebalo da bude bilo kakvih tegoba. Pravilo je da godinu dana redovno pokušavate da ostanete u drugom stanju, pa da se tek tada ukoliko pokušaji ostanu bez uspeha radi dodatna dijagnostika