Prepisan mi je orgametril za izazivanje menstruacije 5 dana, 3x1. Kad mmogu da ocekujem da cu dobiti, racunajuci od 5 og dana kad prestanem sa tabletama? Hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #101983

    • Pila sam tablete 5 dana po dve. Završila sam petog maja terapiju i još nisam dobila

    • Poštovani, ja imam policistične jajnike, i pijem orgametril za dobijanje 2x1imam 33godine, i svaki mesec po prestanku terapije sam dobijala posle 3-4 dana, međutim ovaj mesec već 5 dan prošao a ja ništa, veoma sam zabrinuta unapred zahvalna

    • Imam jedno pitanje. . Ginekolog mi je prepisao orgametril deset dana po dve da bi izazvao menstruaciju. Dobila sam tacno onda kad mi je rekao. Medjutim, nakon deset dana od dobijanja te menstr. , dobila sam jos jednom. Da li je to normalno?