Prvi put sam dobila u 6. Razredu osnovne skole i od tada svaki mjesec dobijam menstruaciju, sad imam 16 i trebala sam dobiti ovaj mjesec al nisam imala sam osjecaj da cu dobit i nisam sta to znaci sad?

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko niste do sada imali odnose verovatno je samo neki hormonski disbalans. Ukoliko ste imali odnose a niste koristili zaštitu uradite test na trudnoću. Svakako ako se kašnjenje produži javite se ginekologu radi uz pregleda