Imam 42g. Interesuje me dali mi je pametno da koristim primolut nor za odlaganje menstruacije, posto idem na more. Inace u zadnje vrijeme ciklus mi traje nekad 22 dana, nekad 25dana, nekad 28dana. Inace sam radila nalaze krvi i svi su uredu. Jos da napomenem da sam pusac. Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko ste ranije koristili istu terapiju bez problema i ukoliko ginekolog koji vas vodi nema neki razlog što vam to ne bi savetovao, ne vidim razlog što ne bi ste koristili primolut nor