Postovani, ali ako bhcg sa 141, 14 posle tri dana padne na 78, 59 dali to moze da rezultira da cu uskoro prokrvariti kao menstruacija ili nestodrugo. . . Pomozite mi hvala unapred. . . Samo da nije vanmatericna i kako bhcg radi kad je u pitanju vanmatericna?

    Odgovoreno: 28. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ni ja ni bilo ko drugi vam na osnovu ovako niskog bhcg ne može reći da li je u pitanju vanmaterična trzudnoća ili ne. Verovatno je samo spontani pobačaj, ali ponovo, o tome vas mora obavestiti ginekolog koji vas gleda, koji je radio uz