Uradila sam papa-test i dijagnoza je menomentrorhagia. Da li mi mozete objasniti kakva je to dijagnoza a imam krvarenje svakih 10-15 dana. Lijecila sam se od hockina prije godinu i po dana. Unaprijed hvala!: )

    Odgovoreno: 28. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Na osnovu papa testa nije mogla biti postavljena takva dijagnoza. Vaše iregularno krvavljenje je verovatno ppslesica hormonskog disbalansa i tako se mora i lečiti. Potrebno je prethodno uraditi ginekološki uz pregled i analizu hormona