Porodila sam se pre cetiri meseca i radila sam papa nikolau test i rezultat je pa-iii b-h-sil mesovita bakterijska flora i inflamacija. Predlog biopsija. Moj lekar je na godisnjem dve nedelje, molim vas kazite mi sta je u pitanju? Hvala.

    Odgovoreno: 27. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ovakav nalaz papa testa zahteva biopsiju. Prethodno je potrebno da polečite infekciju. Kada dođe histopatološki nalaz odlučiće se šta treba dalje činiti- da li ste završili dijagnostiku ili je potrebna tzv. Konizacija