Postovanje, imam pitanje i zaista mi je hitno potreban odgovor. Juce mi je pocela menstruacija i kao i obicno prvi dan imala sam bolove, ali popila sam tablete i bilo je u redu. Problem je sto su me jutros bolovi opet probudili, jaki bolovi u dnju stomaka toliko da nisam mogla da lezim i sedim najlakse mi je bilo dok sam stojala. Imam cestu potrebu da izadjem u wc, mokrenje nije problem malo me zaboli, ali nije jak bol, ali cesto imam potrebu za veliku nuzdu i tada pocinje prava i neizdrzljiva bol, toliko da mi se vristi, u dnu stomaka me reze da se izrazim prosto. Inace pre dve godine sam imala problema sa upalom bubrega pa ne znam ima li i to kakve veze. Molim vas za bilo kakav odgovor. . . Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 26. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ne bi trebalo da vaše tegobe imaju veze sa upalom bubrega, posebno što nemate smetnje sa mokrenjem. Potrebno je da se prvo javite na pregled kod ginekologa, pa eventualno ako se isključi ginekološki uzrok vaših tegoba da se odluči kuda dalje