Ustanovnjena mi je trudnoca. Poslednja mestruacija mi je bila 7. 5. 2012. Uradjena mi je analiza krvi: mcv 97, 1, trombociti 122, pct 1. 0. Papa test mi je 3b grupa. Nulta negativna sam krvna krupa a muz b pozitivna. Molim vas da mi objasite sta znaci krvni nalaz.

    Odgovoreno: 26. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ponovite kks za 7-10 dana. U međuvremenu se konsultujte sa svojim ginekologom oko papa testa. Ukoliko vam je ovo prva trudnoća nakon 18-20te nedelje bi trebalo da kontrolišete antitela s obzirom da ste rh negativni