Postovanje, vec 3 mjeseca nisam dobila menstruaciju, trodnoca nije 100% , pod velikim sam stresom trenutno radim dva posla i stalno sam u pokretu. Ginekolog kaze da je sve ok i da treba cekati, ali ja ne mogu vise. Da li postoji neki caj neke tablete koje ce pokrenuti mensturaciju? Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko ste u potpunosti isključili trudnoću (bhcg je negativan) uradite uz pregled da se vidi stanje materice i jajnika pa će se nakon toga odlučiti o daljem postupku
      s poštovanjem
      dr dragana pavlović-aćimović, ordinacija milla, beograd