Molim vas da mi odgovorite na mail kada i kako kod vas mogu doci na pregled u bolnicu u visegradskoj ili ako ste negde u privatnoj ordinaciji. Imam problem i pokusavam da resim medjutim moj ginekolog ne zeli da mi da uput. Ne znam kada radite ili kada ste dezurni i da li mogu doci bez uputa? Unapred hvala i veliki pozdrav! Sanja ostojic

    Odgovoreno: 25. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Nisam sigurna da li ste meni uputili pitanje. Ako jeste, ja radim u svojoj privatnoj ordinaciji milla, u beogradu, ul. Kolašinska br 4 (lekini ili pašino brdo, kod okretnice trolejbusa br 22) . Kontakt tel. Je 011/285 00 22 ili 060/688 99 30
      dr dragana pavlović-aćimović