Molim vas da mi pomognete da resim visemesecni problem sa kandidom! Koristila sam canesten 3 ali mi to nikako nije pomoglo jer tablete se ne mogu rastvoriti, cak mi je ginekolog preporucio da ih malo pokvasim vodom i opet nista! Koristila sam i nistatin 7 dana i opet nista. Moje konkretno pitanje je: da li postoje neke vaginalete na bazi bilja kao sto je kantarion da se mogu lepo rastopiti? Unapred zahvalna olivera

    Odgovoreno: 25. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ne, te vaginalete vam neće pomoći. Nistatin se obično kod upornih infekcija koristi po 14 dana. Pokušajte sa lomexin vaginaletom, koja se koristi jedno veče, naravno ukoliko candida i dalje postoji
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #101487

    • Kupila sam lomexin vaginalete, posto je moj problem malo duzi sa candidom, koliko vaginaleta treba da koristim? Cula sam isto da se koriste posle toga nekoliko meseci pre menzisa po 1kom. Unapred hvala