Postovani, imam 24 godine, imam slajma unutra i muskih hormona. Bila sam kod ginekologa radila ultra zuk medzutim rekli su mi da to nista nije opasno, i da`l je moguce da u takvim uslovima zena ostane u drugom stanju. Unaprijed zahvaljujem!

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Na osnovu podataka koje ste naveli ne mogu vam dati decidan odgovor. Potrebno je da se uradi kompletna analiza hormona (ukoliko već niste uradili) u određenom periodu ciklusa te da se na osnovu toga, kliničke slike i kompletne anamneze da dalja preporuka