Dobar dan zovem se boban velickovic iz bora sam i imam jedan najveci problem, sa suprugom sam dve godine u braku zajedno nazalost imala je tri spontana pobacaja prva dva spontana je imala jer je bila neka bakterijica ta bakterija je sredjena i kad smo dobili zeleno svetlo od lekara krenuli smo da pravimo bebu medjutim desilo se to da je posle dva dva ipo meseca kad je otisla na pregled bila trudnoca 6 nedelja i tri dana zadnju menstruaciju je imala 9 aprila 2012 molim vas recite mi srta dalje daj te mi neki savet i daj recite mi na kakvim analizama jos da idemo unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Ukoliko aktuelna trudnoća protiče normalno a vi ste sve analize koje su tražene uradili pre nje nije potrebno ništa dodatno raditi sem redovnih pregleda krvi i mokraće koji se inače rade u svakoj trudnoći