Draga, anita, prosli mesec sam posle prestanka koriscenja logest tabl. Dobila menstruaciju i imala 3 dana par kapi, a ovaj mesec nikako. Uradila 3 testa pokazuju negativno, vadila krv na trudnocu pokazuje negativan 0, 85. A partner se nije kontrolisao. Pijem puno antidepresiva, zoloft, bromazepam i sl. Dal je moguce da kasni zbog lekova ili stresa? Ljubim vas puno, milica teofanov oparnica. Veliki pozzz za vas.

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101402

    • Postovani, ginekolog mi je preporucio koriscenje logesta. Popila sam prvu tablu i dobila par dana nakon toga. Sledila sam uputstvo i pocela sa novom tablom nakon 7 dana pauze. Medjutim, sa drugom tablom su pocele glavobolje, mucnina, otezano gutanje i malaksalost. U sred koriscenja druge table, nakon 11 tablete sam ponovo dobila menstruaciju. Konsultovala sam ginekologa i kaze da je to normalno i da ne prekidam. Molim vas za savet jer mi logest po svemu sudeci ne prija. Da li su normalni ti simptomi? Hvala vam. Srdacan pozdrav