Poštovani, prije malo više od mjesec dana sam imala nešto grublji odnos sa svojim stalnim partnerom. Od tada me je predio malih usmina počeo svrbiti, a sada su se pojavile i nekakve male izrasline u grupama, kao resice. Ovaj me predio ali i velike usmine me i dalje svrbi, u nekim momentima neizdrživo! Kod dečka nisam primjetila nikakve izrasline. Zanima me da li je ovo slučaj polnih bradavice ili nadam se nečeg drugog i da li je ovo stanje alarmantno? Molim vas za što brži odgovor. Hvala!!!

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite na pregled ginekologu kako bi se utvrdilo o čemu se tačno radi. Da je u pitanju bilo kakva povreda uzrokovana odnosom za mesec dana bi tegobe morale da prestanu