Seks- da li dovodim zdravlje moje zene u opasnost sto insistiram na oralnom odnosu? Ona je sada trudna i ustanovljena joj je vaginalna i urinarna infekcija, mora uzimati antibiotike. Da li oralni seks dovodi do vece opasnosti od infekcije i do osecaja ponizenosti kod zena?

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Na taj način ste svakako izbegli mogućnost da svojoj supruzi pogoršate vaginalnu i urinarnu infekciju. Što se osećaja poniženosti tiče o tome morate sa njom da porazgovarate, samo ona moše da vam odgovori kako se oseća