Sesti mesec trudnoce. Oticu mi noge; imam opstipaciju - lekar mi dao laksativ. Da li je dobro da setam, kako i koliko?

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      S obzirom da su počeli otoci nogu ukoliko su oni izraženi poželjno bi bilo da smanjite kretanje, posebno u toplom delu dana i da sedite sa nogama podignutim na neko postolje. Ukoliko su veoma izrašeni otoci potrebno je da se javite na pregled kako bi se eventualno ordinirala i neka terapija