Postovani, na pregledu su mi konstatovani kondilomi na usminama i pri ulazu u vaginu. Zanima me da li moze biti opasno upraznjavanje oralnog i analnog sexa ukoliko partner nema nikakve indikacije kondiloma (za sad) ? Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je da partner ode na pregled kod urologa kako bi ste bili sigurni da on nema infekciju. Infekcija može da se razvije i u predelu anusa kada je otklanjanje promena malo teže i bolnije