Zanima me nešto, da li pilule diane 35 mogu da zamene neke druge pilule? S obzirom da su mi prepisane zbog policističnih jajnika. . . Čini mi se da mi ne odgovaraju, zbog toga što povraćam 12 sati nakon popijene pilule, i javljaju mi se glavobolje. . . .

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Da, u terapiji policističnih jajnika se mogu koristiti i drugi kontraceptivi ukoliko vam ti ne odgovaraju. Svakako o tome treba da se konsultujete sa ginekologom ili endokrinologom koji vas leči