Poštovani, veliki pozdrav. . Ja i dečko imali smo spolni odnos u vrijeme mojih plodnih dana, koristili smo zaštitu (kondom) ali je puknuo i svršio je u mene. Je li moguće da sam ostala trudna, i kolika je to vjerojatnost? Nisam napravila nikakve pretrage do sada, a sljedeću menstruaciju bi trebala dobiti 27. 06. U zadnjih par dana osjećam bol u donjem dijelu trbuha (nisam sigurna da li su jajnici?) prilikom uriniranja, a nakon toga smo imali jos jedan odnos i boljelo me je tokom odnosa. Nadam se da cete mi ubrzo odgovoriti, unaprijed veliko hvala. Pozdrav, zuzy

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko je prošlo više od 72sata od tog odnosa nema svrhe da uzimate postkoitalnu kontracepciju-neče imati efekta. Varovatnoća da se tako ostane u drugom stanju je mala. Ukoliko ciklus izostane uradite test na trudnoću