Do pre par meseci mi je ciklus isao na 31-33 dana, a poslednjih nekoliko je na 23, s tim sto pocne 23. Dana, a jos par dana dobijam dok ne dobijem kako treba, a i nisu mi vise krvarenja obilna kao pre. Zbog cega se to desava, da li je to normalno?

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite ginekologu na uz pregled kako bi se videlo šta se dešava sa vašim jajnicima. Promene u ciklusu obično nastaju zbog hormonskih promena koje mogu nastati iz različitih razloga (šivotna dob, ciste i sl.)