Posle operacije devijacije nosa prepisali su mi tergpiju od 10 dana pancef od 400 mg i chymoral forte. U medjuvremenu mi se javlo peckanje i svrab vagine. Sta mi predlazete? Neke vaginalete? Hvala

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Posle terapije antibioticima često se javlja gljivična infekcija. U tom smislu možete da upotrebite vaginaletu lomexin, 1 uveče, čpred spavanje. Ukoliko tegobe ne prestanu nakonnajmanje 3 dana uradite briseve