Postovani, imam 27 godina. 05. 06. Beta hcg-om mi je utvrdjena mala trudnoca i tad je njegova vrednost bila 381. Istog dana krenulo je i krvarenje a uz je utvrdjeno da su jajnici u redu i da nema slobodnih tecnosti. 07. 06 ponovljena vrednost bete bila je 323 i lekar je konstatovao spontani pobacaj i odredio kontrolu beta hcg za 11. 06. 11. 06 beta hcg je nastavila normalno da se duplira i iznosi 1251. Krvarenje jos traje i lici krvarenju 1 dana menstruacije. Da li to ponovno dupliranje ete moze biti dobar znak da je trudnaca ipak opstala?

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #100870

    • Postovani pre dva dana sam radila analizu hormona i rezultat je pokazao da mi je tbhcg2 697. 31u/l a testosteron 2. 40u/l pritom menstruacija mi kasni nesto vise od dva meseca a odnose nisam imala godinu dana i vise. Inace imam 31 godinu i nemam dece a pre sedamnaest godina sam imala hormonalne poremecaje izazvane stresom. . . Hvala unapred!