Od oktobra prosle godine sam promenila ishranu i smrsala vise od 10 kg. Zbog toga sam izgubila menstruaciju i nemam je vec sest meseci. Zanima me kako da je povratim i da li postoje neki lekovi ili cajevi za izazivanje?

    Odgovoreno: 18. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je da se javite ginekologu na pregled. Niste dali podatak koja je bila početna tešina niti koliko ste visoki, kao ni podatak o godinama, te vam za sada ne mogu dati podrobniji odgovor