Pre dva meseca su poceli da me bole jajnici i imala sam povecan sekret. Doktorka mi je prepisala roximisan i vag macmiror. Za vreme trajanja terapije mi je bilo dobro, ali kako sam prestala sa koriscenjem antibiotika bolovi su se vratili ali su bili slabiji. Nekoliko dana nakon toga sam dobila pa sam mislila da su bolovi bili uobicajeni pred menstruaciju. Dan posle menstruacije sam imala odnose sa deckom i posle toga bolovi mi se vracaju. Doktorka mi prepisuje orvagil tablete i canestin 3 vag. Danas ce biti 10 dana kako sam prestala sa terapijom, dosta mi je bolje ali bol mi se vrati ponekad (vise me boli levi nego desni jajnik) . Radila sam koloskopiju rezultat je dobar.

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da uradite krvnu sliku sa leukocitarnom formulom, sedimentaciju i crp, kao i uz pregled pa da se nakon toga odluči šta dalje činiti. Koristili ste već previše antibiotika da bi se bez dopunskih analiza prepisivali novi