Postovani! Imam pitanje i nadam se odgovoru! Imam 24 god u braku sam skoro godinu dana muz i ja stalno radimo na tome da zatrudnim vec pola godine. Bila sam na ultrazvuku i ginekolog mi je rekao da su mi jajnici mikrocisticni, dobila sam hormonske tablete da pijem posto nemam redovnu menstruaciju i to pijem prvo tablete braon boje, a tek kad mi on kaze onda i bele. Interesujeme da li bi trebala da potrazim i drugo misljenje i sta da radim? Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Niste naveli koje tablete koristite. Sa kontraceptivima nećete ostati u drugom stanju. U terapiji policističnih jajnika prvo se uvodi metformin pa tek potom kontraceptivi, ukoliko je neophodno