Kako prekinuti trudnocu od 25 nedjelja?

    Odgovoreno: 23. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Nikako, nije dozvoljeno. Po zakonu legalni prekid trudnoće u ovoj zemlji se vrši do 10te nedelje a u slučaju anomalija ploda do 20te ali samo u tercijarnim ustanovama i po odluci komisije
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #100308

    • Maja bonelli 23. 06. 2012.

      Sada uraditi abortus? Zasto? Zaista ne znam sta bi zenu nateralo na to? To je sada covek kao vi i ja. . .

    • A zasto bise to sada uradili? Deca koja se rode u tom periodu mogu normalno da zive, dakle potpun covek. . . Razmislite jos jednom. . .