Postovani oduvek imam redovan ciklus, ali nesto mi se poremetilo poslednji mesec. Dobila sam 19-og maja i trajalo mi je 4, 5 dana normalno, a posle toga sam svaki dan imala po malo krvi na vesu iako mi je navodno prestalo, a danas 31-og maja sam opet dobila, jel to neki poremecaj i dal je hitno da se javim doktoru? Inace pijem letrox vec 2 godine, imam problem sa stitnom zlezdom, al do sad sam uvek imala redovne cikluse koji su se normalno zavrsavali. Hvala vam puno

    Odgovoreno: 25. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Verujem da ste do sada rešili dilemu. Inače poremećaj funkcije štitaste žlezde može dovesti do problema sa ciklusom. Ukoliko se problem ponovo javi svakako se javite na pregled i uz